Барви рідного краю.

v6-1

v6-5

v6-7

Під такою назвою у виставковому залі  музею Тараса Шевченка відкрилася виставка мистецьких творів знаного українського художника Володимира Гарбуза (м. Київ). На виставці представлено 34 роботи митця, дві з яких вже є надбанням Шевченківського національного заповідника- монументальна картина за мотивами творчості Тараса Шевченка «Катерина».2007., де художник інтерпретує  слово поета та «Вид на Тарасову гору»

З вітальним словом до автора звернувся генеральний директор Шевченківського національного заповідника Коломієць В.В. Про життєвий і творчий шлях майстра розповіла завідувач сектору виставкової роботи Матлах Т.І. Про участь В.Гарбуза у мистецьких пленерах в Україні і, зокрема, Каневі, повідомила завідувач відділу Долгіч Н.В.

Привітала митця з святом - відкриттям персональної виставки на Тарасовій горі - старший науковий співробітник сектору виставок Мацієвська Т.М. Музичний дарунок  художнику - українську пісню подарували тріо бандуристок районного Будинку культури «Червоні маки». До вітань долучилися завідувач районного відділу культури Наталя Миненко, канівські художниці - Галина Морозова, Тетяна Кіценко, Олена Лобко, виконавчий директор громадської організації «Туристична асоціація Канівщини» Наталя Луковець, організатор «Центру культури і мистецтва» (м.Канів) Маргарита  Лаврентьєва та інші шанувальники  українського мистецтва.

Першу екскурсію по виставці з коментарями про власне бачення сучасного українського мистецтва провів Володимир Васильович Гарбуз.