Культурна акція всеукраїнської газети «Природа і суспільство»

n58-113 січня ц.р. в науково дослідному відділі Шевченківського національного заповідника «Музей народного декоративного мистецтва Канівщини» всеукраїнська екологічна газета «Природа і суспільство» представляє фотовиставку «Серце Росі – Русі». Автор фото робіт Іван Кугно, 52 роки  журналіст, народився в м. Каневі, колишній редактор канівських газет "Межа" і "Чернеча Гора". Вже 17 років, як живе і працює в м. Києві. Працював кореспондентом, відповідальним секретарем, редактором різних столичних видань. Нині – відповідальний секретар газети «Природа і суспільство». Мандрує  Канівщиною пішки з фотоапаратом. Фотографіями документує сучасний стан природних та історичних пам’яток краю.

n58-3Канівщина багата на історичні та природні пам’ятки: козацькі могили, Тарасова гора, стоянка мисливців на мамонтів, Канівські гори, Природний заповідник, найбільші в Європі яри, краса Дніпра і Росі, містика Бучака і Трахтемирова… Усі ці важливі фрагменти – на світлинах Івана. Фотохудожник має неупереджений погляд на свою маленьку батьківщину.

Основу виставки склали дві серії знімків: власне «Серце Росі – Русі» і «Дорогами Трахтемирова».

Науковий співробітник науково-дослідного відділу

Шевченківського національного заповідника

«Музей народного декоративного мистецтва Канівщини»

Тетяна Ярмош