Записи із книги вражень про виставку „Український іконопис на полотні ХYІІІ – поч. ХХ ст. з приватної колекції родини Ящуків (м. Київ)”

v1-1

v1-2

v1-3

v1-4

v1-5

v1-6

v1-7

v1-8

v1-9

v1-10

Вдячні за чудову виставку! Доторкнулися до прекрасного, мудрого, вічного. З щирим побажанням добра, натхнення та нових знахідок і відкриттів

Канівці Телеганови В. та О.

Огромная благодарность организаторам выставки за прекрасные композиции!

09.03.2012;  Россия, о. Сахалин

Щиро вдячні за чудово проведену екскурсію виставкою народної ікони, яка дала можливість більш ближче доторкнутися до надбань народу, духу прекрасного, вічного.

З най   кращими побажаннями творчої наснаги та натхнення у пошуках нового і збереження пам’яток історії.

3.03.2012 р.; Співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Ніби знаходишся в храмі. В кожного відвідувача є змога доторкнутись до вічного... Дякую.

7.03.12 р.; Підпис ( Гопанчук)

Щиро дякую за відчуття Вічності у іконах і роботах, представлених на виставці.

7.02.12 р.; Підпис

Від цих ікон віє святістю, ще тих часів, коли християни любили один одного – і це було будівничим матеріалом.

Любімо ближнього, українці, і зміцніємо нацією, збудуємось державою.

9 березня 2012 р.; Марія Влад, письменник м. Київ

Дякуємо за збереження культурних цінностей українського народу. Успіхів.

10.03.12 р.; Микола та Катерина Черняки член спілки журналістів України

Дякуємо за цікаву виставку та за збереження  цінностей.

10.03.12.; Підпис

Дякуємо за прекрасну виставку, яка дала можливість ще раз переглянути наші відносини з Творцем, нагадала про ті події, що відбувалися 2000 років тому: народження Сина Божого – Спасителя нашого Ісуса Христа, який прийшов на землю, щоб кожен, хто вірить в Нього – не загинув, а мав життя вічне! (Іоанна 3:16)

10.03.12 ; Підпис

Дякуємо за ті відчуття, якими сповнена душа, за ту наснагу, яка з’явилася і додала сили, бажання лише до найкращого.

10.03.12; Підпис

Дуже сподобалася Ваша виставка! Вразили ікони 19 століття у доброму стані. Дуже гарно художники зобразили образи. Дякую за приємні враження. Геніально!

10.03.12 р.; Підписи;  Олеся і Юля Щербини м. Канів

Вражені від відвідин виставки. Особливо важливо, що виставка проводиться  в піст, коли душа найбільше потребує звернення до Всевишнього. Це не тільки враження для душі, це пам’ять нашої землі.

Щиро дякуємо. Вражені.

10.03.12 р.; Тетяна та Володимир Коржови.  Підписи

Дуже сподобалась виставка ікон.

Дякуємо.

11.03.2012 р.; Микола і Віталій Височанські, Підписи

Дякуємо за виставку. Дуже сподобалась.

16.03.2012 р.; Ірина, Львів    Підпис

та студенти Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Велика подяка пану Анатолію за збереження ікон і надану можливість побачити ці чудові мистецькі творіння в стінах Шевченківського національного заповідника.

Анатолій Татарин, колишній завідувач відділу цього музею                 Підпис

Завдячуємо таким ентузіастам, як Анатолій Михайлович, яким вдалося завдяки своїм особистим людським здібностям зберегти рідкісну сторінку української культури та живопису – іконопис.

Сім’я Павловських

Отримали велике задоволення від виставки. Бажаємо Вам натхнення і успіхів! Всього найкращого!

Сім’я Пастернаків

Щиро вдячний пану Анатолію за чудову виставку народних ікон і окремо – за Українську Мадонну!

З повагою            Підпис (А. Петропавловський)

Виставка чудова, для Канева це ще один захід, який відроджує духовність громади.

21.03.12р.; К. Андрієнко, Канів

Дякувати богові, що є люди, які цінують духовність, зберігають пам’ять про минуле і мають бажання дарувати людям свої скарби, які, в свою чергу, відроджують духовність, гармонію буття і роблять нас чистішими в бурхливому вирі сьогодення.

Актори Черкаського академічного обласного музично – драматичного театру ім.. Т. Шевченка

Наталія Віг ран, Ірина Кіндик, Тетяна Гребень

Приносимо подяку працівникам Шевченківського національного заповідника за гарну виставку Анатолія Ящука.

Учні 7-А класу школи №1 ім.  Шевченка міста Канева; Підписи

Побувавши на виставці ікон хочеться робили лише хороші справи.

Дякую.

24.03.1012 р.; Микола Вакуленко; Богуслав, Київ; Підпис

28.02.2012.Бажаю всім, хто дивиться ікони, пізнати Живого Христа! Сестра у Христі.

Дуже сподобалась виставка! Дякуємо за таку добру справу, як збереження національного духовного спадку.

31.03.2012 р.; Сім’я Федоренко

Неймовірно світле враження від народного українського сприйняття біблійних сюжетів і їх зображення в національному стилі! Вражає спорідненість стилю в різних регіонах України. Очевидно – це є свідченням того, що найкраще „мислять кров’ю”.

31.03.2012р; Заступник Голови Національної спілки письменників України

Володимир Шовкошитний       Підпис

Велике спасибі Господарям та шана збирачам народного малярства

України, що вражає широтою поглядів та розмаїттям сюжетів, а також художніх трактовок. Особлива подяка за відношення до пам’яток історії та культури, їх збереження для нащадків.

1.04.2012.; Віктор Голуб,  Київ    Підпис

Да пребуде Всевишній із родиною Ящуків за те добро у їхніх серцях, яке вони несуть людям.

8.04.2012.; Світлана Брижицька. Канів.